Konkurs Młodych Autorów KSTiT 2017

Referaty zgłoszone do konkursu oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

• prof. dr hab. inż. Józef Woźniak (przewodniczący) Politechnika Gdańska
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Dąbrowski Politechnika Warszawska
  • płk dr hab. inż. Zbigniew Piotrowski, prof. WAT Wojskowa Akademia Techniczna
  • dr hab. inż. Grzegorz Różański, Prof. WAT Wojskowa Akademia Techniczna

Wręczenie nagród odbyło się w trakcie uroczystej Kolacji konferencyjnej. Nagrody wręczali – przewodniczący KSTiT 2017 prof. Zbigniew Piotrowski wraz z przewodniczącym Komisji Konkursowej prof. Józefem Woźniakiem.

• Jędrzej Hajduczenia (Politechnika Gdańska) za referat Pomiar odpowiedzi impulsowej kanału radiowego na obszarze morskim i przybrzeżnym
  • II Grzegorz Rzym (Akademia Górniczo-Hutnicza) za referat Wielościeżkowa transmisja z wykorzystaniem agregacji przepływów w sieci sterowanej programowo
  • III Jarosław Wojtuń (Wojskowa Akademia Techniczna) za referat Czasowo-częstotliwościowa metoda synchronizacj9 sygnałów akustycznych na potrzeby transmisji steganograficznej

Serdecznie gratulujmy laureatom Zapraszamy wszystkich młodych autorów do udziału w następnym konkursie za rok.