INFORMACJE O STYPENDIACH DLA STUDENTÓW

Stypendia dla studentów

Stypendia studenckie są przyznawane

• na realizację pracy magisterskiej
  • lub na realizację pracy inżynierskiej

O stypendia mogą ubiegać się studenci którzy

• rozpoczynają ostatni (dyplomowy) semestr studiów
  • realizują pracę o tematyce związanej z kierunkami rozwojowymi wspieranymi przez Fundację
  • osiągają średnią ocen powyżej 4 – z przedmiotów będących w zakresie zainteresowań Fundacji

UWAGA: podania można i warto składać przed rozpoczęciem semestru dyplomowego, a najpóźniej w trakcie pierwszego miesiąca tego semestru

Podania o stypendia są przyjmowane w formie

• drukowanej  –  pokój 535, w godzinach 11-15 (w innych godzinach po uprzednim umówieniu)
  • lub elektronicznej – anna.czarnecka@pw.edu.pl

Wszystkie podania są rozpatrywane i opiniowane przez Komisję Konkursową ds. Stypendiów.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii Komisji ostateczną decyzję w sprawie przyznania i okresu wypłacania stypendium podejmuje Zarząd Fundacji.